Přihlášení

Vážení poplatníci televizního poplatku,

dovolujeme si vás upozornit, že vzhledem k plánované výměně počítačového systému pro správu a vymáhání televizních poplatků bude od 29.4. do 18.5. 2015 provoz webové aplikace pro poplatníky dočasně přerušen. V té době nás, prosím, kontaktujte emailem na adrese poplatky@ceskatelevize.cz nebo písemně na adrese Česká televize, televizní poplatky, 140 70, Praha 4. Vaše požadavky budou vyřízeny co nejdříve po zahájení provozu nového informačního systému. Nová webová aplikace bude zprovozněna na stejné internetové adrese www.tvpoplatky.cz nejpozději do 18.5.2015.

Děkujeme za pochopení.

Fyzické osoby - domácnosti
Přihláška NOVÉHO poplatníka
Chcete-li platit přes SIPO, zajděte na vaši poštu.
Jste plátcem televizního poplatku a chcete mít přístup ke svému účtu z Internetu?

Zaregistrujte se
Podnikatelé a firmy
Jste plátcem televizního poplatku a chcete mít přístup ke svému účtu z Internetu?

Zaregistrujte se
Poplatek nebo dlužnou částku lze nyní na účet ČT zaplatit
rychle, bezpečně a bez poplatků.
  logo   logo   logo   logo  
Použijte moderní platební prostředek - platební kartu.

Tento způsob úhrady není určen pro pravidelné platby tv poplatků předepsané Českou poštou na dokladu SIPO.

Pokud jste obdržel/a v rozpise SIPO období pro období březen 2015 předepsané dlužné televizní poplatky od 1/2012 do 12/2014 (kód 321), pak období předepsaného dluhu naleznete na tomto odkazePro přihlášení nového poplatníka, převod ze SIPO na přímého poplatníka a registraci pro přístup z internetu potřebujete mít funkční e-mailovou adresu.


Podle zákona o rozhlasových a televizních poplatcích, § 9:

Poplatník, který nepřihlásil přijímač do evidence, nebo uvedením nepravdivých údajů dosáhl neoprávněného osvobození od povinnosti platit za přijímač poplatek, nebo uvedením nepravdivých údajů dosáhl neoprávněného odhlášení přijímače z evidence, je povinen zaplatit kromě dlužných poplatků i přirážku ve výši 10 000 Kč za každý takový televizní přijímač.